Керівництво Таїланду має намір викорінити секс-туризм. Про плани покінчити з репутацією Таїланду як секс-столиці світу заявив міністр туризму королівства Кобкан Ваттанаврангкал…


За словами чиновника, у відомстві вважають, що секс-індустрія в країні повинна бути знищена, а країна повинна асоціюватися з якісним туризмом.

Зараз проституція в цій азіатській країні офіційно перебуває під забороною. Тим не менш, за даними UNAIDS (світова організація, яка бореться за профілактику Сніду), в 2014 році в Таїланді в сфері інтимних послуг було зайнято 123.5 тис. громадян. Тільки в одній Паттайї налічувалося понад 1 тис. закладів (масажні салони, бари), де прямо пропонувалися секс-послуги туристам. Інтим-індустрія щільно інтегрована в економіку країни, складаючи близько 10 відсотків ВВП.

У звіті UNAIDS також йдеться, що працівники секс-індустрії в країні можуть отримувати до 85 доларів США за один «сеанс» з клієнтом, притому, що середня зарплата по країні становить близько 8.59 доларів США на день.

Таїланд також є одним з найпопулярніших туристичних напрямків у росіян. У першому кварталі поточного року країну відвідало близько 360 наших громадян.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here