Російська туристична компанія Brisco (ТОВ «ТриоМед») оголосила про тимчасове припинення роботи з міжнародного виїзного туризму…


Офіційне повідомлення про таке рішення опубліковано на сайті Brisco. У повідомленні також йдеться, що припинена діяльність «до виконання зобов’язань компанії перед партнерами».

Дане рішення в самій компанії пояснюють «колосальними економічними втратами», які понесла Brisco після теракту в небі над Сінаєм в жовтні минулого року і подальшого закриття Єгипту і Туреччини.

Тим не менш, незважаючи на колосальні втрати», керівництво Brisco планує відновити нормальну діяльність, для чого має намір робити всі можливі кроки.

Збіг усіх цих обставин – відкликання ліцензій відразу у двох страхових компаній, теракти і спроба державного перевороту в Туреччині, загальна нестабільність галузі – все це зробило сильний вплив на інші напрями діяльності та ринки присутності холдингу TH&C», — йдеться зокрема в офіційному повідомленні.

Представники Brisco заявили, що компанія не відмовляється від колишніх зобов’язань, і найближчим часом розробить альтернативні пропозиції по обіцяних, але таким турам у Туреччині та єгипті. Для цього планується залучити ресурси інших компаній, що входять в холдинг TH&C.

«Операційна діяльність Brisco тимчасово припинена з 2 серпня 2016 року. Будь-які зміни будуть оголошені в офіційних повідомленнях компанії», — зазначено на сайті.

Згідно Єдиного федерального реєстру, туристична компанія Brisco має спеціалізацію на в’їзному, выъездном міжнародному, а також на внутрішньому туризмі. Фінансові ризики компанії застраховані во «Внешэкономстрахе» на суму 30 млн. рублів.

Brisco входить в міжнародний туристичний холдинг TH&C і до осені минулого року успішно возив туристів за трьома основними напрямками – Туреччина, Єгипет і ОАЕ. Чартер «Когалимавіа», що летів з Шарм-ель-Шейха в Санкт-Петербург, який загинув в результаті теракту, виконувався як раз за замовленням Brisco.

Після припинення польотів по єгипетським і турецьким напрямами представники компанії заявили про бажання залишитися на російському ринку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here