Росіянам, які не можуть вилетіти з Таїланду, продовжили відпочинок за рахунок туроператорів…

За словами Майї Ломідзе, виконавчого директора Асоціації туроператорів Росії (АТОР), це стосується туристів, які не змогли вчасно вилетіти до Росії з островів Самуї і Пхукет, тому що їх рейси затримали.

Вона пояснила, що в деяких випадках туроператори оплачують додаткове перебування в Таїланді, а в деяких це роблять самі туристи, продовжуючи розміщення на кілька діб.

Ломідзе зазначила, що туристичні компанії не повинні продовжувати відпочинок клієнтів за свій рахунок, а роблять це з власної ініціативи. Вона сказала, що деякі росіяни залишаться в Таїланді до 14-15 січня.

Щоб надалі під час подорожей уникнути неприємних ситуацій, пов’язаних з поганими погодними умовами, Ростуризм порадив співвітчизникам вирушати на відпочинок в складі туристичних груп і оформляти страховку.

За даними Ломідзе, зараз в королівстві відпочиває кілька десятків тисяч громадян Росії. За оцінками Асоціації туроператорів, до 10 січня в постраждалих регіонах Таїланду (Самуї, Пхі-Пхі, Крабі) знаходилося приблизно 850 росіян. Скільки туристів не можуть вилетіти додому, в АТОР не знають.

Нагадаємо, 7 січня, в суботу, Ростуризм повідомив, що частина росіян змушені залишатися на острові Самуї через повені. Відомство запевнило, що громадяни РФ в результаті НП не постраждали.

У середині минулого тижня на південні райони королівства обрушилися зливи. 13 провінцій Таїланду потрапили в зону повені, 10 з них сильно постраждали. Підтоплено близько чотирьох тисяч населених пунктів.

За даними МЗС Таїланду, повінь забрала життя 12 людей, серед яких немає іноземців. Через буйства стихії на острові порушено рух поїздів, літаків і автобусів.

Туристичні зони Таїланду стихія торкнулася меншою мірою. Згідно з останніми даними, погода на популярних курортах вже покращилася.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here