Сьогодні стало відомо, що у зв’язку з виниклими фінансовими труднощами припиняє свою діяльність туроператор «Синій птах», що працює за Білорусії.Як повідомили в об’єднанні «Турпомощь», вперше про проблеми в компанії «Синій птах» стало відомо минулого тижня, після звернення з турагентства, в якому повідомлялося, що їхня клієнтка не змогла заселитися в готель в Білорусії.

У підсумку туристка вирішила повторно оплатити своє проживання у готелі та трансфер додому, а по поверненні в Росію звернутися за компенсацією до страховика.

Зараз на сайті «Синьої Птиці» вивішено повідомлення: «У зв’язку з виниклими фінансовими і технічними труднощами, компанія тимчасово припиняє свою діяльність по відправці туристів в Білорусь». Листи з подібною інформацією були направлені в четвер в «Турпомощь» і Ростуризм.

В Ростуризмі повідомили, що, за попередніми оцінками, туроператором було продано близько 650 путівок (включно заїзди по вересень). Також відомо, що оператор оплатив путівки туристів, які зараз перебувають на відпочинку в Білорусі, а туристам, які ще не виїхали на відпочинок, можуть повернути свої гроші в офісі компанії в Москві на вул. Докукіна 8, офіс 310 (+7 495 620-08-26).

Цивільна відповідальність «Синьої птиці» була застрахована в ТОВ «Страхова компанія «МАЙСТЕР-ГАРАНТ». Розмір фінансового забезпечення – 30 млн. рублів.

В Ростуризмі впевнені, що в разі необхідності цього страхового покриття вистачить на виплати компенсацій всім постраждалим.

Збираєтеся на відпочинок до Ізраїлю і не знаєте куди поїхати? Тель-Авів – один з найпопулярніших туристичних центрів країни, що приваблює численних туристів своєю багатою нічним життям.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here