З сьогоднішнього дня всі туристи, які проживають у готелях емірату Дубай, що в ОАЕ, будуть зобов’язані сплачувати новий податок…

В залежності від рівня готелю, його сума буде різнитися. Так всі постояльці готелів рівня 5* повинні будуть заплатити 20 дирхамів (близько $2,4) за кімнату на добу, 4* — 15 дирхамів, 3-2* — 10 дирхамів, а 1*— 7 дирхамів.

Влада Дубая сподіваються таким чином поповнити бюджет емірату. Ці гроші планується витратити на фінансування розвитку туризму і торгівлі в еміраті.

При цьому представники російське турбізнесу, як і власники дубайських готелів вважають, що його введення не вплине на кількість іноземних туристів, оскільки плата порівняно невисока, особливо якщо враховувати «космічні ціни на проживання в багатьох готелях Дубая, зокрема в п’ятизіркових.

Нагадаємо, оскільки нафта в еміраті вичерпується, туризм стає одним з головних джерел доходу бюджету. При цьому кількість іноземних громадян, які постійно або тимчасово проживають у місті Дубай, зараз становить не менше 85% від усього населення.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here