Петербурзька туристична компанія «Солвекс-Турне» оголосила про припинення діяльності, ставши, таким чином, одинадцятим збанкрутілому туроператором в цьому сезоні.

Представники «Солвекс-Турне» повідомили, що компанія застрахована на загальну суму 150 млн. рублів у страховиків «ТСК» та «АВЕСТА», і, як запевняє туроператор, цієї суми повинно вистачити на покриття витрат, які можуть понести туристи, оскільки частина турів частково або повністю оплачена зарубіжним партнерам

За повідомленнями з Ростуризму, на даний момент близько 9 тисяч клієнтів «Солвекс-Турне» знаходяться за межами Росії, при цьому велика їх частина – у Болгарії і Греції. При цьому приблизно у 5 тисяч людей немає зворотних квитків.

Цікавий факт. В єдиному реєстрі туроператорів зазначено, що компанія «Солвекс-турне» застрахована на 450 млн. рублів. І це дійсно так, туроператор дійсно має страховку на 300 млн. рублів в скандально відомої страхової компанії «Сходження», що припинила діяльність після банкрутства «Неви». Але розраховувати на ці гроші вже не доводиться.

Важливо зазначити, що бренд «Солвекс» в РФ представлений відразу двома турфірмами. Так, у Санкт-Петербурзі до припинення діяльності працювала компанія «Солвекс-Турне», а в Москві діє туроператор «Солвекс-Тревел». Обидві компанії ніяк не залежать один від одного: вони обслуговуються в різних банках страхуються у різних страховиків, кожна з них має своїх засновників. Але найголовніше полягає в тому, що обидва туроператора виконують власні польотні програми.

За словами Ірини Петрови, що є гендиректором «Солвекс-Тревел», компанія може зазнати репутаційні втрати з-за банкрутства петербурзького туроператора. Вона також висловила надію, що туристичні агентства не будуть піддаватися паніці, і нагадала, що абсолютно всі літні програми «Солвекс-Тревел» були своєчасно оплачені. У туроператора немає банківських кредитів, що, за словами Ірини Петрови, можна вважати додатковою гарантією фінансової стійкості компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here