Триває низка гучних банкрутств на російському туристичному ринку. Сьогодні припинив свою діяльність ще один великий петербурзький туроператор – «Версія».

Втім, «Версія» спочатку планувала піти лише з виїзного туризму, вирішивши продовжувати займатися найбільш стабільним і прибутковим бізнесом – прийомом іноземних туристів в Петербурзі, але новину про припинення її міжнародної діяльності відштовхнула від неї взагалі всіх партнерів і клієнтів, з-за чого компанія повністю припинила своє існування.

За інформацією Ростуризму, зараз на відпочинку за кордоном перебувають близько 9000 клієнтів цієї компанії. Велика частина з них – в Іспанії, Греції, Туреччині, Кіпрі та Тунісі. Крім того, на найближчі місяці туроператором було продано більше 6000 турів.

Як повідомили в прес службі «Версы», вони зможуть самостійно вивезти з відпочинку більше половини своїх туристів, які зараз перебувають за кордоном, оскільки компанія заздалегідь проплатила багато авіарейсів.

Відповідальність збанкрутілого туроператора була застрахована на 210 мільйонів рублів у трьох страхових компаніях: «Авеста» (100 млн), ВСК (60 млн) і «АвангардПолис» (50 млн). За попередньою інформацією, цих коштів має вистачити на відшкодування повної вартості всіх турів, якими клієнти компанії не зможуть скористатися.

Туроператор «Версія» був заснований у 1999 році, спеціалізувався на виїзному туризмі по всьому світу, і був одним з найбільших на туристичному ринку Петербурга. Зі слів співробітників компанії, останній місяць видався дуже важкими для компанії: в Інтернеті її «хоронили» майже кожен день. Ці чутки, падіння попиту на відпочинок за кордоном, а також низка банкрутств турфірм, лише підлили масла у вогонь, і багато турагентства просто перестали бронювати тури, з-за чого призупинення діяльності з міжнародного виїзного туризму стала неминучою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here