Туристичний ринок Росії продовжують залишати компанії, в тому числі найстаріші туроператори. Вчора оголосив про своє банкрутство «Мосинтур», заснований ще у 1984 році.

За словами представників туроператора, страхового покриття має повністю вистачити на виплати всіх компенсацій, так як воно перевищує розмір самих компенсацій. Проте ситуацію ускладнює той факт, що страхувальником «Мосинтура» є «Ліберті Страхування», опинилася в центрі скандалу, пов’язаного з банкрутством новосибірського туроператора «Акріс». – цей страховик вже відомий вибухнула скандалом, пов’язаним з «другою хвилею банкрутств».

За словами керівництва «Акриса», «Ліберті Страхування» намагається ухилитися від виплат компенсацій і неправомірно вимагає зайві документи з туристів.

«Мосинтур» вже опублікував на своєму сайті докладні інструкції, що дозволяють клієнтам туроператора і агентам отримати компенсації. Також повідомляється, що фінансові гарантії компанії, які становлять 30 млн. рублів, будуть дійсними до 9 вересня наступного року.

Точні причини, що змусили туроператора «Мосинтур» покинути ринок, не розкриваються. Втім, можна припустити, що фінансові труднощі фірми пов’язані з її спеціалізацією. Справа в тому, що «Мосинтур» пропонував, в основному, тури в Європу, а саме на них попит серед російських туристів знизився майже на 75%.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here