Незважаючи на чергову «істерію» в російських ЗМІ про тривають четвертий день масових антиурядових демонстраціях у Бангкоку, відпочинок іноземних туристів в Таїланді, як і раніше залишається безпечним.

За оцінками поліції, у вуличних протестах беруть участь від 200 до 400 тисяч осіб. Маніфестанти намагаються домогтися негайної відставки прем’єра Йінглак Чинават, молодшої сестри поваленого в 2006 році екс-прем’єра Таксіна Чінавата. Протестувальники вважають її «маріонеткою» в руках старшого брата.

Як повідомляють в Туристичному управлінні Таїланду, нинішні демонстрації носять мирний характер і зосереджені лише в трьох районах Бангкока, не популярних у туристів, а також біля будівель міських адміністрацій деяких інших міст.

Тобто в популярних туристичних районах тайської столиці все спокійно, туристи як і раніше відвідують всі основні міські визначні пам’ятки, без проблем добираються до торгових центрів і аеропортів.

МЗС Росії вчора офіційно порекомендував нашим співвітчизникам по можливості утриматися від відвідування столиця Таїланду, а вже перебувають там — уникати місць масового скупчення людей і дотримуватися обережності. Тобто, офіційної заборони на відвідування Бангкока від російських властей немає.

Росіянам, що збираються вилітати з аеропорту Бангкока, рекомендується враховувати можливість пробок на дорогах або блокади доріг, і приїжджати в аеропорт як мінімум за 3 години до вильоту. Всі авіарейси в столичних аеропортах виконуються за розкладом.

У Туристичному управлінні Таїланду нагадують, що акції демонстрантів носять мирний характер і не спрямовані на іноземних туристів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here