Другий за останній місяць випадок жорсткого поводження з тваринами був припинений поліцейськими на Чорноморському узбережжі Росії…

Після кількох дзвінків небайдужих туристів в поліцію, її співробітники забрали маленького левеняти у пляжного фотографа в селищі Вітязево, що в Анапі. Як повідомив затриманий фотограф, він придбав тварину за 50000 рублів через інтернет.

Судячи з млявого і пасивного стану тваринного, є підозри що перед «робочим днем» молодий чоловік спеціально накачував його наркотиками.

В даний час виснажене тварина перебуває в зоопарку Анапи, де його годують спеціальними сумішами. Зі слів ветеринарів, вік левеня близько 1 місяця, і йому життєво необхідно пити грудне молоко.

Зараз слідчі з’ясовують всі обставини і збирають матеріал для порушення кримінальної справу проти підприємливого фотографа. Подальша доля левеня ще не відома.

Раніше, 5 серпня, в районі селища Лермонтово, кобра вкусила 46-річну туристку. Змію носив по пляжу черговий заповзятливий пляжний фотограф. Додатково до екзотичного знімок на згадку про відпочинок, жінці дістався важкий набряк і продовження відпустки у реанімаційному відділенні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here