На цьому тижні в бгогосфере піднялася справжня галас навколо з’явилася на сайті сочинського курорту «Роза хутір» інформації про різке підвищення цін на скі-паси в період з 26 грудня по 10 січня 1850 рублів до 2650 рублів на день катання з людини.

Для тих, хто не в курсі, Скі-пас (Ski-pass) – це абонемент, який дає право на користування підйомниками на курорті.

Туристи, любителі активного відпочинку, обурені підвищенням вартості скі-пасу всього за кілька тижнів до початку канікул і піку сезону на «Роза-Хутір», написали і розмістили в Інтернеті листа-петицію генеральному директору, яке підписали понад 1500 осіб. У листі поведінка керівництва гірськолижного курорту по відношенню до клієнтів названо неповажних. Туристи пишуть, що їх поставили у безвихідне становище – квитки вже куплені, номери у готелях оплачені, а бюджет поїздки у зв’язку з подорожчанням допуску на гірськолижні об’єкти різко зростає. У соцмережах туристи опублікували розрахунки, згідно з якими після подорожчання скі-пасу зимовий відпочинок в Сочі з вартості фактично зрівнявся з європейським.

Костянтин Гаранін, директор по територіальному розвитку курорту «Роза Хутір», прокоментував ситуацію на своїй сторінці в соцмережі. Причин підвищення ціни скі-пасу було названо дві: велика черга і побоювання, що «Роза-Хутір» не зможе прийняти під час новорічних канікул для всіх бажаючих; необдумані дії керівництва гірських і приморських готелів, досі продовжують продавати путівки з катанням в «Роза-Хутір».

При цьому помилку керівництва курорту Гаранін все-таки визнав, за його словами, слід заздалегідь провести попередню інформаційну роботу». Правда, тут же знайшов помилку виправдання: рішення відділу продажів довелося приймати швидко, і часу для того, щоб проінформувати туристів не було.

В даний час, як повідомив Костянтин Гаранін, керівництво «Роза-Хутір» намагається знайти баланс між тим, щоб прибувають туристи могли комфортно кататися на новому гірськолижному курорті, і тим, щоб якомога більше людей змогло цим катанням скористатися. Зміст цього загадкового повідомлення любителі зимового туризму так розгадати і не змогли. Хоча і так ясно – скасовувати нову ціну на скі-пас, прийняту «помилково», ніхто не збирається.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here