З нового року росіяни зможуть оформити не тільки одноразові, але і багаторазові візи до Японії на 3 роки…

Ця інформація надійшла від Токуро Фуруя, глави канцелярії посольства Японії в Москві.

У п’ятницю, 16 грудня, уряд Японії розповів, що з початку наступного року полегшить оформлення віз для громадян РФ. Крім одноразових, росіяни зможуть отримати багаторазові візи в країну, діючі 3 роки, в той час як сьогодні туристичні візи відкривають лише під конкретні терміни.

Багаторазові ділові візи тепер буде діяти 5 років (замість 3 років, як було раніше). Якщо заявник сам оплачує поїздку, він не повинен буде надавати гарантійний лист від запрошують людей або туристичної фірми в Японії. Тобто у росіян буде можливість самостійно спланувати подорож і неодноразово з’їздити в країну протягом 3 років. Одноразове перебування в Японії обмежується лише 30 днями, розповів дипломат.

Для відкриття візи достатньо буде підтвердити свою фінансову спроможність, подавши відповідний документ – довідку про заробітну плату або виписку з банку. Список обов’язкових документів зараз узгоджується в Токіо, посольство розмістить перелік на своєму сайті до кінця року.

Замість виписаного квитка можна буде обмежитися підтвердженням броні від перевізника. Якщо тур не виходить за рамки стандартних подорожей по Японії, підтвердження від готелі не потрібно. Також це поширюється на бізнес-поїздки.

Оформлювати візи безкоштовно, протягом 5 робочих днів, як і раніше.

З нового року РФ, у свою чергу, полегшить оформлення віз для японців, зазначив Токуро Фуруя. Він сподівається, що ці заходи сприятимуть збільшенню туристичного обміну між Росією і Японією, а також зміцнять відносини між країнами.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here