Місто Калуга офіційно включений в число міст Золотого Кільця Росії. Про це повідомив портал СуперРиэлт, посилаючись на заступника міністра культури РФ Аллу Манилову…


За словами чиновниці, зараз ведеться розробка туристичних маршрутів в області, які будуть в свою чергу оцінювати найбільші вітчизняні туроператори. Потім туркомпанії підведуть підсумки і дадуть відповідні рекомендації.

«Від того, як ми сформували маршрут з участю Калузького регіону, до того як він перетворитися на туристичний продукт, потрібно пройти певний шлях», — пояснює Манілова.

Заступник міністра також зазначила, що діючі маршрути Золотого кільця потребують перегляду і оновлення, але в цілому цей бренд повинен залишатися актуальним.

У лютому цього року сервіс TripAdvisor провів опитування серед мандрівників, за результатами якого були визначені 10 найромантичніших російських міст. У цей перелік увійшли населені пункти Золотого кільця і деякі курорти російської Балтики.

Золоте кільце – мережу туристичних маршрутів, що проходять по самим древнім і містам Росії, що представляють культурний і історичний інтерес для туристів. Серед них Ростов Великий, Сергієв Посад, Ярославль, Переславль-Залеський, Іваново, Кострома, Володимир, Суздаль.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here