Цілком імовірно, що в Сочі зроблять гральну зону «Червона Поляна»…

На даному указі підписався прем’єр-міністр Дмитро Медведєв. Як стверджують джерела, в документі йдеться, що розміри зони складуть 165 026 кв. м.

Ця зона може розташуватися на території, наданої для будівництва олімпійських об’єктів, будівельні та фінансові питання, які не вирішувалися за рахунок коштів з бюджету або грошових ресурсів «Олимпстроя».

Віце-прем’єр Дмитро Козак розповів, що вся інфраструктура вже готова для втілення в життя ігрової зони, адже вона була побудована в підготовчий сезон до Олімпіади, і це дає можливість організувати все досить швидко, так як будувати нові об’єкти не потрібно.

Старший науковий співробітник Інституту економічної політики імені Е. Т. Гайдара Сергій Жаворонков помітив, що в даний час основний потік клієнтів, охочих грати в підпільних закладах, а легальних, йде в місто Мінськ. А губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв вважає, що завдяки такій зоні в Сочі з’являться нові робочі місця, значно зросте економіка краю і підвищиться рівень сервісу.

Звертаємо увагу, що Володимир Путін категорично проти створення в Сочі ігрових зон. На його думку, перш ніж почати реалізовувати, потрібно добре вивчити і взяти до уваги специфіку Росії. Також глава держави вважає, що саме до гральних зон тягнеться кримінал, і що люди, які приїжджають в Сочі повинні відпочивати в сімейній атмосфері, а не в атмосфері азартних ігор.

Згоден
з них і заступник голови уряду РФ Дмитро Козак. Він упевнений, що
Сочі повинен бути спортивним містом, а не азартним.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here