Катар спростив процедуру оформлення віз для російських громадян…

Згідно з новими правилами, для отримання дозволу на в’їзд росіянам не потрібно запрошення та згоду Міністерства внутрішніх справ Катару. Про це заявило МВС арабської країни.

Тепер російські туристи зможуть отримати візу після прибуття в країну. З собою необхідно мати закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не раніше ніж через півроку, бронь готелю, банківську картку з близько 1,5 тисячі доларів і зворотний квиток.

В аеропорту росіянам будуть відкривати візу на місяць. Вартість документа – 100 ріалів (близько 27 доларів).

Сьогодні відвідувати Катар без віз можуть тільки громадяни Туреччини і деяких держав Перської затоки. Для громадян ще ряду країн діє процедура оформлення віз після прибуття в країну.

Перш Досі приписували сприяння терористичним організаціям та участь в дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Єгипті, Саудівській Аравії та інших державах. З цієї причини ряд арабських країн розірвав з Катаром дипломатичні відносини. Шість авіаперевізників відмовилися виконувати рейси в Катар: Etihad Airways, Flydubai і Emirates з ОАЕ, Egypt Air з Єгипту, Gulf Air з Бахрейну і Saudia з Саудівської Аравії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here