Визы и паспорта | Online Games News
Четверг, Июнь 8, 2023
Белеарские острова, знамениті і улюблені туристами своїми Майоркой і Ібіцею з 1 липня вводять спеціальний «екологічний податок, розрахований на туристів... Парламент вирішив збирати плату зі всіх гостей старше 15 років, які будуть проживати у всіх офіційно працюючих готелях, пансіонах, готелях та інших обєктах розміщення.
З початку квітня 2015 року мандрівники з 30 країн, в тому числі і з Росії, зможуть відвідувати Індонезію без оформлення візи, про це заявив міністр туризму цієї країни – Софія Джаліл... На його думку, таке рішення дозволить збільшити потік туристів приблизно на 1 мільйон чоловік.
Катар спростив процедуру оформлення віз для російських громадян... Згідно з новими правилами, для отримання дозволу на вїзд росіянам не потрібно запрошення та згоду Міністерства внутрішніх справ Катару.
Уряд Тунісу ввела новий податок, який стягується з іноземних громадян, які вилітають з аеропортів країни. Це нововведення почало діяти з 1 жовтня поточного року. Як розповів Межида Кахлауи, який є головою Національного туристичного офісу Тунісу в столиці РФ, всі іноземні туристи, що вилітають з Тунісу, повинні будуть придбати спеціальну марку – вона коштує 30 динарів, тобто близько 17 доларів або 13 євро.
З початку червня консульство Канади в Москві через безстрокового страйку своїх співробітників припинило видачу віз. В результаті туристи позбавляються можливості вчинити заплановані поїздки в цю країну, і канадське консульство знову підтвердила свій негласний статус самого нелояльного до наших співвітчизників.
Вирішилася ситуація з російськими туристами, застряглими у пятницю ввечері 1 березня в нейтральній зоні міжнародного аеропорту Дубая з-за відсутності у них вїзних віз. Нагадаємо, із-за некоректної несвоєчасного подання еміратської приймаючою стороною еміграційній службі Еміратів списків туристів російських туроператорів 147 росіян з двох рейсів «Аерофлоту» і «Трансаеро» після прильоту в ОАЕ не змогли перетнути кордон цієї держави.
У період з 25 травня по 25 вересня нинішнього року Албанія вводить безвізовий режим для туристів з Росії, повідомили на цьому тижні в посольстві цієї країни. Безвізовий режим для російських туристів вводиться пятий рік поспіль.
Влада Єгипту оголосила про підвищення з 1 листопада нинішнього року розміру візового збору для іноземних туристів з нинішніх 15 до 25 доларів США. Про це стало відомо від російських туроператорів, які отримали з своїх єгипетських офісів повідомлення про збільшення суми візового збору на 10 доларів.
7 квітня почали діяти нові правила Євросоюзу, які посилюють контроль щодо самих громадян країн ЄС, що вїжджають в Шенгенську зону... Про це стало відомо від представників польської прикордонної служби.
Проамериканське близькосхідна держава Катар, розташоване в багатому нафтою Перській затоці, втягнуло в свої «брудні» політичні ігри звичайних російських туристів: останні місяці туроператори спостерігають масова відмова у візах нашим співвітчизникам.
- Advertisement -

POPULAR POSTS

MY FAVORITES

I'M SOCIAL

0ЧитателиЧитать
0ЧитателиЧитать
14,700ПодписчикиПодписаться