Визы и паспорта | Online Games News

Балеари з 1 липня вводить екоподаток

Белеарские острова, знамениті і улюблені туристами своїми Майоркой і Ібіцею з 1 липня вводять спеціальний «екологічний податок, розрахований на туристів... Парламент вирішив збирати плату зі всіх гостей старше 15 років, які будуть проживати у всіх офіційно працюючих готелях, пансіонах, готелях та інших обєктах розміщення.

Індонезія скасувала візи для російських туристів

З початку квітня 2015 року мандрівники з 30 країн, в тому числі і з Росії, зможуть відвідувати Індонезію без оформлення візи, про це заявив міністр туризму цієї країни – Софія Джаліл... На його думку, таке рішення дозволить збільшити потік туристів приблизно на 1 мільйон чоловік.

Катар спростив візовий режим для російських громадян

Катар спростив процедуру оформлення віз для російських громадян... Згідно з новими правилами, для отримання дозволу на вїзд росіянам не потрібно запрошення та згоду Міністерства внутрішніх справ Катару.

Туніс ввів податок на виїзд для іноземних туристів

Уряд Тунісу ввела новий податок, який стягується з іноземних громадян, які вилітають з аеропортів країни. Це нововведення почало діяти з 1 жовтня поточного року. Як розповів Межида Кахлауи, який є головою Національного туристичного офісу Тунісу в столиці РФ, всі іноземні туристи, що вилітають з Тунісу, повинні будуть придбати спеціальну марку – вона коштує 30 динарів, тобто близько 17 доларів або 13 євро.

Канада не хоче бачити російських туристів

З початку червня консульство Канади в Москві через безстрокового страйку своїх співробітників припинило видачу віз. В результаті туристи позбавляються можливості вчинити заплановані поїздки в цю країну, і канадське консульство знову підтвердила свій негласний статус самого нелояльного до наших співвітчизників.

Майже 150 росіян застрягли в аеропорту Дубая з-за проблем з візами

Вирішилася ситуація з російськими туристами, застряглими у пятницю ввечері 1 березня в нейтральній зоні міжнародного аеропорту Дубая з-за відсутності у них вїзних віз. Нагадаємо, із-за некоректної несвоєчасного подання еміратської приймаючою стороною еміграційній службі Еміратів списків туристів російських туроператорів 147 росіян з двох рейсів «Аерофлоту» і «Трансаеро» після прильоту в ОАЕ не змогли перетнути кордон цієї держави.

У літні місяці Албанію можна відвідати без візи

У період з 25 травня по 25 вересня нинішнього року Албанія вводить безвізовий режим для туристів з Росії, повідомили на цьому тижні в посольстві цієї країни. Безвізовий режим для російських туристів вводиться пятий рік поспіль.

З 1 листопада Єгипет підвищить візовий збір для туристів

Влада Єгипту оголосила про підвищення з 1 листопада нинішнього року розміру візового збору для іноземних туристів з нинішніх 15 до 25 доларів США. Про це стало відомо від російських туроператорів, які отримали з своїх єгипетських офісів повідомлення про збільшення суми візового збору на 10 доларів.

ЄС посилив правила відвідування Шенгенської зони для власних громадян

7 квітня почали діяти нові правила Євросоюзу, які посилюють контроль щодо самих громадян країн ЄС, що вїжджають в Шенгенську зону... Про це стало відомо від представників польської прикордонної служби.

Катар відіграється на російських туристах за «Сирії»

Проамериканське близькосхідна держава Катар, розташоване в багатому нафтою Перській затоці, втягнуло в свої «брудні» політичні ігри звичайних російських туристів: останні місяці туроператори спостерігають масова відмова у візах нашим співвітчизникам.